Dezinfekčný BOX
INID-UV
CENA NA DOPYT
INID-UV
DEZINFEKČNÝ BOX

Dezinfekčný box INID-UV je zariadenie, ktoré jednoduchým a rýchlym spôsobom umožňuje úplne, bezpečne a predovšetkým účinne dezinfikovať dokumenty, korešpondenciu, peniaze, zaraďovače a iné predmety, ktoré sa vo veľkom množstve objavujú v kanceláriách a domoch a iných priestoroch.

Odstránenie baktérií, výtrusov húb a predovšetkým vírusov (vrátane vírusu SARSCOVID19) z korešpondencie, dokumentov a zásielok, ktoré každodenne prichádzajú do našich kancelárií. Zariadenie výrazne zvyšuje našu bezpečnosť a minimalizuje riziko nakazenia chorobami spôsobenými vírusmi, baktériami a hubami.

V dezinfekčnom boxe INID-UV predmety dezinfikuje UV-C žiarenie, ktoré je smrtonosné pre živé organizmy. Neveľká vzdialenosť medzi zdrojom žiarenia a dezinfikovaným predmetom, náležitý výkon žiarenia, dôsledne zvolená frekvenčná dĺžka UV žiarenia, dostatočné trvanie ožarovania, ako aj skutočnosť, že predmety sú ožarované zo všetkých strán súčasne, vďaka tomu je dezinfekcia rýchla, jednoduchá a účinná.

Dno zásuvky boxa je vyrobené z plastu, ktorý prepúšťa UV-C žiarenie, a zdroje UV-C žiarenia sú tak v hornej ako aj v dolnej časti kazety, preto napríklad na dezinfekciu korešpondencie stačí vykonať proces iba jedenkrát, obálku preto netreba otáčať a opätovne ožarovať. 

Zariadenie je kompaktné, má gumené pätky, ktoré predchádzajú presúvaniu po povrchu stolíka či stolu, a bočné rúčky uľahčujú prenášanie na miesto, kde je zariadenie aktuálne potrebné. Zariadenie má ochranu, ktorá nedovolí, aby bolo spustené ožarovanie UV-C žiarením v prípade, keď kazeta nie je správne zatvorená. Zariadenie je navrhnuté takým spôsobom, že počas prebiehajúceho dezinfekčného procesu žiarenie nepreniká vonku. Rozmery zariadenia umožňujú dezinfikovať dokumenty, korešpondenciu, ako aj iné predmety s veľkosťou do formátu A4 vrátane a s hrúbkou nepresahujúcou 5 cm. 

Zariadenie má 24-mesačnú záruku.

technické parametre

  • zariadenie nevyžaduje montáž
  • vyrobené z pozinkovaného oceľového plechu s hrúbkou 1,5 mm
  • šírka: 370 mm
  • výška: 315 mm
  • hĺbka: 260 mm
  • napájanie: 230V
  • zdroj UVC: 2 x 8,6W

+421 948 165 057

zákaznícka linka

produkty pre vašu osobnú ochranu

MEĎ

STRIEBRO

PLATINA

ZLATO

prečo práve s nami ?

VÝNIMOČNOSŤ

jedinečné produkty na slovenskom trhu

KVALITA

vysoká kvalita výrobkov v pomere k ich cene

PRÍSTUP

spoľahlivosť a ústretovosť našich zamestnancov

rýchla správa pre nás

Chcete sa čokoľvek opýtať ? Odpovieme do 24 hodín.

Zdieľaj
Nákupný košík