Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty
Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty

NÁŠ PRÍBEH

   

Spoločnosť X-tom s.r.o. je síce krátko na Slovenskom trhu avšak ťaží zo skúseností svojich poľských a nemeckých partnerov, ktorí sa problematike mikrobiologickej ochrany zdravia a Nano koloidom venujú viac ako 15 rokov. Na Slovenský trh prichádza s ponukou ktorá bude postavená na troch základných pilieroch a to

  • mikrobilologická ochrana,
  • eko zdravie pre ľudí,
  • eko zdravie pre zvieratá.

Náš tím je pripravený zodpovedať na všetky vaše otázky a odporučiť vám čo najlepšie riešenie pre mikrobiologickú ochranu priestoru v ktorom žijete, pracujete, alebo sa zdržiavate voči baktériám, vírusom, piesňam, hubám a ich zárodkom. Pre vaše zdravie dokážeme odporučiť a vysvetliť nanokoloidy, ktoré svojou jedinečnosťou a použitím nemôžu chýbať v žiadnej zo Slovenských domácností. A pre vašich domácich miláčikov dokážeme zabezpečiť plnohodnotný, silne antibakteriálny, protiplesňový a protizápalový prostriedok na báze koloidného zlata alebo striebra jedinečný svojho druhu podporený dlhodobým výskumom v oblasti pôsobenia na zvieratá.

Vzhľadom na to že všetky naše produkty sú certifikované o vašu bezpečnosť sa pri dodržiavaní nami stanovených zásad báť nemusíte.

VYBERTE SI Z NAŠEJ PONUKY

  

MEĎ

STRIEBRO

PLATINA

ZLATO

SMKA

PREČO SI VYBRAŤ NÁS ?

  

VÝNIMOČNOSŤ

jedinečné produkty na slovenskom trhu

KVALITA

vysoká kvalita výrobkov v pomere k ich cene

PRÍSTUP

spoľahlivosť a ústretovosť našich zamestnancov

NAPÍSALI O NÁS

  

Používam zakúpené koloidné striebro na svoju ochranu v tomto čase neistoty. Veľmi praktické aj bezpečné riešenie. Pani na telefóne mi ochotne vysvetlila používanie. Som nadmieru spokojný. Keď doužívam striebro, určite doobjednávam dalšie.

Peter

Ahojte, ďakujem pekne za koloidné zlato, ktoré ste mi poslali. Pomohlo mi na pleť, zlepšil sa mi stav pokožky. Je sviežejšia a pružnejšia. Znížilo mi to pri dennom používaní viditeľnosť pórov. Cítim sa rozžiarenejšia a pokožku mám hodvábnejšiu.

Lenka

Som IT-čkar vo väčšej spoločnosti a 12h denne som v kancli. Vzal som SMKA na skúšku. Zdá sa mi to veľmi vhodné chrániť svoj osobný a pracovný priestor hlavne keď ho zdieľate s 29 dalšími kolegami. Odporučil som ho aj im.

Ondrej

Created by PROFI DIZAJN

Využívame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok.

Zdieľaj
0
Nákupný košík