naše služby

     

N

plošná mikrobiologická ochrana

ponúkame účinnú dezinfekciu vašich priestorov po celom území Slovenska

N

aplikácia technológiou hmlenia

jedná sa o technológiu suchej hmly, bez navlhčenia predmetov vo vašom priestore

N

ochrana s predĺženým účinkom

unikátne zloženie ochrany s predĺženým účinkom až 1 mesiac. synergia koloidného zlata, striebra a peroxidu vodíka

N

ekologická a netoxická

dezinfekcia našou technológiou neškodí ľudskému zdraviu

N

plošná mikrobiologická ochrana

ponúkame účinnú dezinfekciu vašich priestorov po celom území Slovenska

N

aplikácia technológiou hmlenia

jedná sa o technológiu suchej hmly, bez navlhčenia predmetov vo vašom priestore

N

ochrana s predĺžením účinku

unikátne zloženie ochrany s predĺženým účinkom až 1 mesiac. synergia koloidného zlata, striebra a peroxidu vodíka

N

ekologická a netoxická

dezinfekcia našou technológiou neškodí ľudskému zdraviu

+421 948 165 057

zákaznícka linka

referencie

Jana Varhaníková, riaditeľka Zariadenia pre seniorov, Považská Bystrica
"Po zistení, že v našom zariadení sa objavil 30.12. 2021 prvý covid-pozitívny klient, sme následne testovali všetkých klientov a pozitívnych bolo 12. Oslovili sme firmu LeXtom s.r.o. v Liptovskom Mikuláši, na dezinfekciu nášho zariadenia - nanomikrobiologickou - na báze zlata a striebra. Boli veľmi ústretoví a hneď sme sa dohodli na 8.1.2021. Mali sme trošku obavy ako to zvládneme, keďže pri dezinfekcii nemôžu byť klienti v izbách. Zamestnanci LeXtomu boli veľmi ústretoví, chápaví, pokojní, nápomocní, vydezinfikovali každú miestnosť, každý kút, jednoducho profesionálny tím. Ráno pred dezinfekciou nás všetkých vyškolili, ako sa  máme správať a pracovať po ukončení dezinfekcie, aby bola účinná. A verte, účinná bola až neuveriteľne, viac prípadov pozitívnych klientov po ďalšom pretestovaní sme už nemali. Ten deň bol náročný, ale stálo to zato. Nie je nič dôležitejšie ako ochrániť našich klientov, a s firmou LeXtom, s.r.o. sa to dá ľahšie zvládnuť."

DDS POVAŽSKÁ BYSTRICA, RIADITEĽKA P. VARHANÍKOVÁ

Mgr. Alena Ciglanová, starostka obce

" Prajem dobrý deň,

využili sme Vaše služby mikrobiologickej dezinfekcie priestorov sociálneho zariadenia  Seniorpark Prenčov. Boli sme spokojní s rýchlym vybavením našej objednávky, s operatívnym prístupom  a postupom prác v zariadení."

DDS PRENČOV – STAROSTKA P. CIGLANOVÁ

Mgr. Anna Parcová, riaditeľka
"Srdečne pozdravujem,

ďakujeme za  pomoc pri zvládnutí jesennej karantény v našom Dome Charitas v období od 19.9.2020 do 13.10.2020 . V čase keď sme málo poznali, alebo skôr nepoznali v praxi správanie  vírusu Covid-19. Doposiaľ sa stále učíme a máme pred ním rešpekt. Firma LeXtom bola ochotná, nápomocná pri vzdelávaní a aplikácií  svojich  dezinfekčných prostriedkov. Navštívili nás v červenej zóne a dezinfekciu aplikovali vo forme zahmlievania  priamo vo všetkých priestoroch zariadenia. Touto cestou sa Vám chceme zo srdca poďakovať a podporiť Vás. Vaša dezinfekcia na báze striebra, zlata a peroxidu vodíka je najefektívnejšia a najúčinnejšia, najšetrnejšia a všestranná. Ďakujeme, že ste nám pomohli.

S láskou a vďakou kolektív zamestnancov Domu Charitas Trstená. Svoju vďačnosť pripájajú aj klienti, ktorí napriek svojmu veku a zdravotnému stavu to spoločne s Vami zvládli aj zvládnu."

SPIŠSKÁ KATOLÍCKA CHARITA - MGR. ANNA PARCOVÁ, RIADITEĽKA

MVDr. Michal Kapusta, primátor mesta Spiššké Podhradie
"Plnenie bolo v stanovenom rozsahu, kvalite a v dohodnutom termíne - výsledok deklarovaný certifikátom."

SPIŠSKÉ PODHRADIE – PRIMÁTOR

Mgr. Júlia Černajová, riaditeľka
"DDaDSS Veťký Krtíš vyjadruje poďakovilnie firme LeXtom s.r.o za ich profesionálny , promptný a ústretový pústup pre riešení našej požiadavky. Pracovníci fy vykonali v priebehu dvoch dní celkovú dezinfekciu budovy DDaDSS za plného chodu zariadenia v ktorom je umiestnených 142 klientov. Pracovné postupy boli vopred konzultované a prispósoóené tak, aby klienti a zamestnanci zariadenia nepocitbvali žiadne obmedzenia.Zabezpečením plošnej mikrobiologickej dezinfekcie sme získali pocit istoty a bezpečia pre našich klientov a zamestnancov z čistého priestoru nášho zariadenia. Firmu LeXtom s.r.o. odporúčam všetkým organizáciám, ktoré potrebujú zabezpečit' účinnú dezinfekciu svojich priestorov."

DOMOV DôCHODCOV VEĽKÝ KRTÍŠ


čo dezinfikujeme ?     

ambulancie

ubytovanie

úrady

kancelárie

kongres. sály

športoviská

ambulancie

Kde sa má prezentovať čistota viac ako v ambulancii? Vaši pacienti už nemusia mať obavy z nakazenia sa a nemusia odkladať svoju návštevu u Vás. Zverte preto svoje ambulancie a čakárne do našich rúk.

ambulancie

ubytovanie

Chránime Vás a Vašich hostí. S nálepkou, ktorú obdržíte po vykonanej dezinfekcii si vaše zariadenie získa dôveru hostí a tak sa budú u Vás cítiť bezpečne.

ubytovanie

úrady

Umožnite ľuďom vybaviť si neodkladné záležitosti bez stresu a obáv zo šírenia pandémie. Nálepka o vykonanej dezinfekcii presvedčí a uistí o bezpečnosti priestorov úradu nielen zákazníkov, ale aj Vás zamestnancov, ktorí riešite ich problémy na každodennej báze.

úrady

kancelárie

Neprerušujte prevádzku vašich kancelárii kvôli obavám z nákazy. Home office môže byť časom nuda. Vďaka našej dezinfekcii môžu Vaši zamestnanci naďalej pracovať v zdravom a bezpečnom prostredí.

kancelárie

kongresové sály

Dezinfikujeme sály a všetky typy spoločenských miestností. Organizujte pracovné stretnutia v bezpečnom prostredí. Zverte ich do našich rúk.

kongres. sály

športoviská

Športujte a vykonávajte obľúbenú športovú aktivitu aj počas tohto obdobia. Vydezinfikujeme priestory, ktoré sú nevyhnutné pre Váš rozvoj a dosahovanie Vašich cieľov. 

športoviská

šatne

jasle

škôlky

školy

lekárne

šatne

Pripravíme Vaše šatne aby ste sa Vy mohli pripravovať na športovú aktivitu, ktorá Vás baví. Spoločne nedovoľme vírusu, brániť nám v našom rozvoji. Vďaka našej dezinfekcii, umožníme Vám aj naďalej využívať priestory, v ktorých si udržiavate formu.

šatne

jasle

Aj našich najmenších anjelikov treba ochraňovať. Zabezpečíme čisté, nezávadné a bezpečné prostredie pri starostlivosti o našich najmenších. S nálepkou bezpečného priestoru vo Vašich jasliach bude pre rodičov radosťou zveriť ich ratolesti do vašich rúk.

jasle

škôlky

Nechajme sa deti hrať a rozvíjať! Zabezpečíme čisté, nezávadné  a bezpečné prostredie. Zverte do našich rúk priestory v ktorých sa hrajú a rozvíjajú naše ratolesti.

škôlky

školy

Pandémia by nemala blokovať rozvoj našich detí. Chráňme našich školákov vo forme pravidelnej dezinfekcie škôl. Zverte školské zariadenie do našich rúk.

školy

lekárne

sú momentálne jedno z najnavštevovanejších a najdôležitejších miest a je priam nevyhnutné ich pravidelne dezinfikovať. Chráňte Vaše lekárne, do ktorých si vďaka nálepke bezpečného priestoru prídu Vaši zákazníci kúpiť vitamíny bez obáv z nakazenia.

lekárne

kostoly

predajne

domy smútku

fitness

domy seniorov

autobusy, autá

kostoly

Starostlivosť o kostoly vo forme dezinfekcie je veľmi dôležitá. Aby sme sa mohli spoločne pomodliť za zdravie v tomto náročnom období.

kostoly

predajne

Aj vďaka nálepke bezpečného priestoru, ktorú získate po vykonaní nano – mikrobiologickej dezinfekcie sa môže Váš potencionálny zákazník hneď rozhodnúť či vôbec vstúpi do Vašej predajne.

predajne

domy smútku

Nedovoľme korona vírusu zabrániť nám v poslednej rozlúčke s našimi najbližšími. Zverte tieto priestory preto do našich rúk.

domy smútku

fitness

V zdravom tele, zdravý duch! Nech Vaši zákazníci pokračujú v prekonávaní samých seba a dosahovaní osobných cieľov aj naďalej. Vďaka našej dezinfekcii, umožníme Vám aj naďalej využívať priestory, vďaka ktorým si ľudia môžu udržiavať formu.

fitness

domy seniorov

Čo je dôležitejšie ako bezpečnosť krehkých životov našich rodičov a starých rodičov? Chráňme ich v tejto náročnej dobe dvojnásobne, zariaďme a pomôžme aby sa hlavne naši najstarší vyhli pandémii a naďalej žili pokojný život, ktorý si zaslúžia. Zverte zariadenie, v ktorom žijú do našich rúk.

domy seniorov

autobusy, autá

Vďaka nálepke o vykonanej dezinfekcii vo Vašom dopravnom prostriedku môžu pasažieri cestovať s dobrým pocitom.

autobusy, autá

výrobné haly

Neprerušujte chod prevádzky kvôli korona vírusu! Dáme do poriadku Vaše priestory, vďaka čomu nebudú mať Vaši zamestnanci obavy z nakazenia sa. Aj dezinfekcia môže byť v tejto náročnej dobe benefitom pre zamestnancov a tak istotou pre bezpečné pracovné prostredie.

výrobné haly

administratívne priestory

Dezinfikujeme Váš administratívny priestor. Či už v malých alebo open space kanceláriach uistite Vašich zamestnancov, že pracujú v bezpečnom priestore. Aj nálepka o vykonanej dezinfekcii môže byť benefitom pre Vás a Vašich zamestnancov.

administratívne priestory

domy, byty

Kde sa máme cítiť bezpečnejšie ak nie doma? Zverte Váš dom či byt do našich rúk a my sa postaráme aby Váš domov bol nie len oázou pohody ale aj bezpečia.

domy, byty

výrobné haly

domy, byty

administrácia

ako to prebieha ?     

analýza stermi pred samotnou dezinfekciou

dezinfekcia

mikrobiologická kontrola po dezinfekcii

vystavenie protokolu

+421 948 165 057

zákaznícka linka

takto pracujeme

Máte chaos v respirátoroch?

Dnes som v #TVjoj videl príspevok o tom aké respirátory sú kvalitné a aké nie sú. Čistý #hoax prezentovaný cez médiá. Nedajte sa klamať!!!...

Kvalita nanokoloidov. Alebo, na čo si dávať pozor ?

Na trhu sa čím ďalej tým viac objavuje veľké množstvo pofidérnych predajcov koloidov, ktorí deklarujú kvalitu avšak realita je postavená na inej ako...

Jedinečné vlastnosti a kľúčové funkcie nanokoloidov

Jedinečné vlastnosti nanokoloidov sú získané fyzikálnou metódou, preto sa označujú ako neiónové, čo znamená, že vysoko dispergovaná kovová fáza...

Nanokoloidy, účinná ochrana

 JEDINEČNÉ VLASTNOSTI Získané fyzikálnou metódou, preto sa označujú ako neiónové, čo znamená, že vysoko dispergovaná kovová fáza takýchto koloidov...

Chránime Vás, nie len dezinfikujeme

V dnešných dňoch je trh presýtený množstvom rôznej dezinfekcie. Slovo dezinfekcie často krát vo Vás vyvoláva pocit niečoho čistého aj keď...

rýchla správa pre nás

Chcete sa čokoľvek opýtať ? Odpovieme do 24 hodín.

Zdieľaj
Nákupný košík