Jana Varhaníková, riaditeľka Zariadenia pre seniorov, Považská Bystrica
"Po zistení, že v našom zariadení sa objavil 30.12. 2021 prvý covid-pozitívny klient, sme následne testovali všetkých klientov a pozitívnych bolo 12. Oslovili sme firmu LeXtom s.r.o. v Liptovskom Mikuláši, na dezinfekciu nášho zariadenia - nanomikrobiologickou - na báze zlata a striebra. Boli veľmi ústretoví a hneď sme sa dohodli na 8.1.2021. Mali sme trošku obavy ako to zvládneme, keďže pri dezinfekcii nemôžu byť klienti v izbách. Zamestnanci LeXtomu boli veľmi ústretoví, chápaví, pokojní, nápomocní, vydezinfikovali každú miestnosť, každý kút, jednoducho profesionálny tím. Ráno pred dezinfekciou nás všetkých vyškolili, ako sa  máme správať a pracovať po ukončení dezinfekcie, aby bola účinná. A verte, účinná bola až neuveriteľne, viac prípadov pozitívnych klientov po ďalšom pretestovaní sme už nemali. Ten deň bol náročný, ale stálo to zato. Nie je nič dôležitejšie ako ochrániť našich klientov, a s firmou LeXtom, s.r.o. sa to dá ľahšie zvládnuť."

DDS POVAŽSKÁ BYSTRICA, RIADITEĽKA P. VARHANÍKOVÁ

Mgr. Alena Ciglanová, starostka obce

" Prajem dobrý deň,

využili sme Vaše služby mikrobiologickej dezinfekcie priestorov sociálneho zariadenia  Seniorpark Prenčov. Boli sme spokojní s rýchlym vybavením našej objednávky, s operatívnym prístupom  a postupom prác v zariadení."

DDS PRENČOV – STAROSTKA P. CIGLANOVÁ

Mgr. Anna Parcová, riaditeľka
"Srdečne pozdravujem,

ďakujeme za  pomoc pri zvládnutí jesennej karantény v našom Dome Charitas v období od 19.9.2020 do 13.10.2020 . V čase keď sme málo poznali, alebo skôr nepoznali v praxi správanie  vírusu Covid-19. Doposiaľ sa stále učíme a máme pred ním rešpekt. Firma LeXtom bola ochotná, nápomocná pri vzdelávaní a aplikácií  svojich  dezinfekčných prostriedkov. Navštívili nás v červenej zóne a dezinfekciu aplikovali vo forme zahmlievania  priamo vo všetkých priestoroch zariadenia. Touto cestou sa Vám chceme zo srdca poďakovať a podporiť Vás. Vaša dezinfekcia na báze striebra, zlata a peroxidu vodíka je najefektívnejšia a najúčinnejšia, najšetrnejšia a všestranná. Ďakujeme, že ste nám pomohli.

S láskou a vďakou kolektív zamestnancov Domu Charitas Trstená. Svoju vďačnosť pripájajú aj klienti, ktorí napriek svojmu veku a zdravotnému stavu to spoločne s Vami zvládli aj zvládnu."

SPIŠSKÁ KATOLÍCKA CHARITA - MGR. ANNA PARCOVÁ, RIADITEĽKA

MVDr. Michal Kapusta, primátor mesta Spiššké Podhradie
"Plnenie bolo v stanovenom rozsahu, kvalite a v dohodnutom termíne - výsledok deklarovaný certifikátom."

SPIŠSKÉ PODHRADIE – PRIMÁTOR

Mgr. Júlia Černajová, riaditeľka
"DDaDSS Veťký Krtíš vyjadruje poďakovilnie firme LeXtom s.r.o za ich profesionálny , promptný a ústretový pústup pre riešení našej požiadavky. Pracovníci fy vykonali v priebehu dvoch dní celkovú dezinfekciu budovy DDaDSS za plného chodu zariadenia v ktorom je umiestnených 142 klientov. Pracovné postupy boli vopred konzultované a prispósoóené tak, aby klienti a zamestnanci zariadenia nepocitbvali žiadne obmedzenia.Zabezpečením plošnej mikrobiologickej dezinfekcie sme získali pocit istoty a bezpečia pre našich klientov a zamestnancov z čistého priestoru nášho zariadenia. Firmu LeXtom s.r.o. odporúčam všetkým organizáciám, ktoré potrebujú zabezpečit' účinnú dezinfekciu svojich priestorov."

DOMOV DôCHODCOV VEĽKÝ KRTÍŠ

Využívame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok.

Zdieľaj
Nákupný košík