V dnešných dňoch je trh presýtený množstvom rôznej dezinfekcie. Slovo dezinfekcie často krát vo Vás vyvoláva pocit niečoho čistého aj keď v spojitosti s aktuálnou situáciou ohľadom COVID 19 skôr povinnosť chrániť seba, svojich blízkych či priestor v ktorom žijeme alebo pracujeme.

Neustále sa však pohrávame s myšlienkou prečo práve tá konkrétna dezinfekcie a nie iná, čím je lepšia, účinnejšia alebo jednoducho čo vlastne chráni. Veľmi podstatný fakt je však v tom ako sa na vec pozeráme v zmysle celkovej ochrany. Cena nie vždy hrá rolu a skôr sa snažíme hľadať kvalitu. Tí, ktorí podľahnú davovej psychóze a nezistia si viac informácií ostávajú obyčajne nespokojní a pozerajú sa na veci skepticky. O to horšie ak sa ich problém osobne dotkol a mali v blízkom kruhu pozitívny nález na COVID 19, liečia sa naň alebo nebodaj v najhoršom prípade niekto z ich okolia na COVID 19 zomrel. 

Naša spoločnosť vsadila všetko na kvalitu a tak aj voči klientovi vystupujeme. Zabezpečujeme mikrobiologickú ochranu priestoru – dezinfekciu s prípravkom, ktorý je jedinečný na slovenskom trhu vo svojej kombinácií Nano koloidom Zlata + Striebra a Peroxidu vodíka.

Táto kombinácia účinných látok dokáže Váš priestor dostať do stavu bezpečného po dlhšiu dobu. Doba účinnej ochrany je priamo úmerná frekvencii pohybu v priestore a jeho samotnej náročnosti. Iná je aplikácia v nemocničných priestoroch, iná v kostoloch či kanceláriách. Napriek tomu technológia hmlenia s ktorou pracujeme ponúka veľa výhod pre priestor klienta, ktoré sú oproti bežnej aplikácií napr. postrekom  účinnejšie. 

V aktuálnej ťažkej dobe hľadáme možnosti ako čo najúčinnejšie pomôcť zabezpečiť Váš priestor tak aby sa riziko nakazenia znížilo na minimum. Priamemu osobnému prenosu však nedokážeme zabrániť no nakazeniu sa prostredníctvom priestoru áno. 

Preto práve kvalita rozhoduje a naša aplikácia umožní dostať váš priestor do stavu bezpečný voči baktériám, vírom, plesniam a iným obdobným kmeňom.

VYBERTE SI Z NAŠEJ PONUKY

      

MEĎ

STRIEBRO

PLATINA

ZLATO

SMKA

Zdieľaj
Nákupný košík