V dnešnej dobe je téma dezinfekcie aktuálnejšia ako v posledným rokoch následkom pandémie ochorenia COVID-19. Na trhu sa objavujú veľké množstvá preparátov. Niektoré lacnejšie, iné drahšie, preto je dôležite vybrať si ten najlepší pre dané použitie . Vzhľadom na to, že cena aj lacnejších preparátov vystúpila, v niektorých prípadoch neúmerne, ceny  kvalitných výrobkov sa celkom vyrovnali s tými menej kvalitnými a predraženými. Pri kvalitných stačí menšie množstvo s dlhším účinkom, zatiaľ čo pri menej kvalitných treba viac prípravku, ktorý sa rýchlejšie spotrebováva, preto sú v konečnom dôsledku drahšie.

V celej rade prípravkov si treba vybrať, či chceme dezinfekčný a to na povrchy, alebo pokožku, respektíve ich kombinácie. Z celej palety typov je najlepšia kombinácia s účinkami antibakteriálnymi, protivírusovými a protiplesňovými, tak ako na použitie na pokožku tak na povrchy s čo najlepším ochranným efektom. Veľmi preberané je v súčasnosti koloidné striebro, ktoré tieto vlastnosti spĺňa. Tak sa mu kúsok povenujme.

Koloidné striebro celkovo pôsobí účinkami vyššie popísanými, už v malých množstvách a koncentráciách. Práve tie treba sledovať na uvedených produktoch s označením PPM – čo je v preklade hustota striebra na objem nosného roztoku. Jeho hustota ovplyvňuje efektivitu účinku a dĺžku jeho trvania.  telo veľmi dobré znáša hodnoty až do 50 ppm s dlhodobým účinkom,  okrem dezinfekcie predmetov, plôch s dlhým trvaním , to znamená , že aj keď takto ošetrený povrch atakuje dotykom napríklad niekto infekčný povrch ostáva sterilný. Čo sa tela týka, má všestranné účinky, je možné ho aplikovať per os ( aj vypiť) s podporou imunity, na všemožné kožné afekcie s rýchlejším vyhojovaním,  ideálny pre dezinfekciu rúk, rúšok, a úplne ideálny je na cestovanie.,

Samozrejme nie je to všeliek , musí  sa užívať v primeranom množstve (zlatá stredná cesta) a v mnohých prípadoch ako podpora k medikamentóznej liečbe.

Tento článok som zostavoval nie len na podklade informácii výrobcu ale vyskúšal som to najprv na sebe,  protektívny a prospešný účinok som videl aj na pacientoch,  ktorí s tým majú dlhšie skúsenosti. Preto so striebrom k imunitnej podpore.

Do boja proti korone !!!  Proti bežným neduhom.

Nech vďaka nemu slúži zdravie všetkým ľudom (teda okrem alergikov na preparáty obsahujúce striebro).

VYBERTE SI Z NAŠEJ PONUKY

      

MEĎ

STRIEBRO

PLATINA

ZLATO

SMKA

Zdieľaj
Nákupný košík